Bartłomiej Dąbal

Student prawa, Paralegal

Bartłomiej Dąbal

Wspiera prawników oraz pracowników działu administracji w ich codziennych obowiązkach. Wykonuje także prace zlecone przez prawników, takie jak pisanie pism oraz przygotowywanie analiz prawnych.

Doświadczenie zdobywał w dziale praktyk rynków kapitałowych, prawa spółek oraz transakcji M&A jednej z warszawskich kancelarii.

Jest studentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studiował również prawo na Universidade da Coruña w Hiszpanii w ramach programu Erasmus Plus, a także ukończył z wyróżnieniem Stosunki Międzynarodowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Związany z Kołem Naukowym Prawa Medycznego i Farmaceutycznego na UKSW i Radiem UKSW, a w przeszłości również z Erasmus Student Network i Niezależnym Zrzeszeniem Studentów.

Posiada certyfikaty z negocjacji i savoir vivre w biznesie, CMS Summer Law Academy, a także certyfikat udziału w warsztatach on-line M&A TalentLab III i Warsztatach Europejskich Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.

Lubi spędzać czas wolny z rodziną i czytać literaturę o tematyce varsavianistycznej.  Jest zainteresowany rozwojem osobistym, sportem oraz samorządem lokalnym.