Współpraca z BWHS

Do współpracy z zespołem BWHS zapraszamy radców prawnych, adwokatów oraz osoby posiadające uprawnienia doradcy podatkowego, jak też aplikantów.

Poszukujemy prawników posiadających co najmniej kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu obsługi w ramach kancelarii prawnej lub firmy doradczej.

Studentom oraz osobom nie posiadającym doświadczenia zawodowego, oferujemy możliwość odbycia praktyk w naszym zespole.

Wszyscy kandydaci powinni dysponować bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres e-mail: warszawa@bwhs.pl (kandydaci do biura w Warszawie) lub poznan@bwhs.pl (kandydaci do biura w Poznaniu lub w Gdańsku). W tytule wiadomości prosimy wpisać „Rekrutacja”.

Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez okres niezbędny do realizacji tego celu. Administratorem danych osobowych będzie BWHS Wojciechowski Springer i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („BWHS”), ul. Ząbkowska 31, 03‑736 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział KRS pod numerem KRS 0000732927.

W celu umożliwienia nam przetwarzania Państwa danych także w przyszłości, mogą Państwo złożyć wyraźne oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BWHS na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez BWHS oraz o Państwa uprawnieniach znajdą Państwo w Polityce prywatności dostępnej pod linkiem: http://www.bwhs.pl/podstrona/25_Polityka-prywatnosci.html.