Katarzyna Miłek

Prawnik, of Counsel

Katarzyna Miłek

Specjalizuje się w projektach transakcyjnych i inwestycjach kapitałowych zarówno w duże przedsiębiorstwa, jak i w start-upy. Od ponad 10 lat doradza inwestorom – w tym funduszom inwestycyjnym, przedsiębiorstwom i osobom prywatnym – w procesie inwestowania w charakterze udziałowców. Ponadto doradza klientom we wszystkich aspektach związanych z transakcjami M&A, obowiązkami spółek publicznych, prawie korporacyjnym, jak i szeroko pojętym prawie kontraktów.

Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w czołowych kancelariach polskich (Grynhoff Woźny Maliński – obecnie GWW Legal), kancelariach międzynarodowych (DeBenedetti Majewski Szcześniak, Salans – obecnie Dentons,), w strukturach administracji publicznej (URTiP – obecnie UKE), jak również w organach spółki publicznej.

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentką Podyplomowych Studiów Azjatycko-Europejskich Stosunków Finansowo-Ekonomiczno-Prawnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posługuje się językiem angielskim.