Anna Brodowska

Asystentka

Anna Brodowska

W ramach działu wsparcia kieruje pracami zespołu obsługującego sprawy frankowe jednego z banków reprezentowanych przez Kancelarię. Odpowiada za porządek w dokumentacji papierowej i elektronicznej. Ma dar podnoszenia morale zespołu. Znajduje rozwiązania w sprawach skomplikowanych i niecodziennych. Jest skuteczną negocjatorką.

Pracuje na stanowisku asystenckim od 4 lat. Posiada licencjat z psychologii społecznej. Obecnie jest w trakcie studiów II stopnia psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła szkolenie z zarzadzania sobą w czasie, trening asertywności, a także warsztaty z komunikacji międzyludzkiej. Odbyła praktykę z Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci oraz treningu Mindfulness & Compassion. Posługuje się językiem angielskim.
 
Pasjonatka roślin i treningów uważności. Interesuje się psychosomatyką i dobrostanem psychicznym człowieka. W wolnym czasie zajmuje się rękodzielnictwem. Lubi spacerować i jeździć na rowerze. Amatorsko uprawia sporty wodne (kajaki, SUP).