Yingke BWHS

Kancelaria Prawna Yingke BWHS stanowi efekt nawiązania przez BWHS współpracy z Yingke Law Firm (www.english.yingkelawyer.com) – jedną z największych chińskich firm prawniczych, posiadającą oddziały w najważniejszych ośrodkach biznesowych i handlowych zarówno samych Chin (m.in.: Pekin, Szanghaj, Kanton, Tiencin, Nankin, Shenyang, Wuhan), jak i poza ich granicami (m.in.: Nowy Jork, Londyn, Budapeszt, Verona, Sao Paulo, Hong Kong). Oficjalne otwarcie polskiego oddziału Yingke Law Firm miało miejsce w dniu 13 lutego 2012 r.

Głównym celem, którym kierowaliśmy się tworząc Yingke BWHS, było zapewnienie polskim firmom bezpośredniego dostępu do renomowanych, popartych wieloletnimi doświadczeniami usług prawniczych na terenie Chin - realizowanych przez prawników Yingke Law Firm, a firmom chińskim – kompleksowej obsługi prawnej w ich działaniach i rozwoju w Polsce. 

Dzięki synergiom wynikającym z połączenia potencjałów BWHS oraz Yingke Law Firm, efektywnie wspieramy firmy z obu krajów w nawiązywaniu i pomyślnym kształtowaniu relacji biznesowych. Nasze działania nakierowane są na stabilny i satysfakcjonujący rozwój przedsięwzięć biznesowych, pozwalający na pełne wykorzystanie potencjału Polski i Chin.