BWHS

Kancelaria Prawna BWHS powstała na przełomie lat 2009/2010, z inicjatywy radców prawnych i doradców podatkowych, wcześniej przez lata współtworzących sukces wiodących polskich oraz międzynarodowych firm prawniczych i doradczych.

Zespół BWHS tworzą doświadczeni prawnicy, od wielu lat aktywnie uczestniczący w świadczeniu pomocy prawnej i doradztwa podatkowego na rzecz polskich i międzynarodowych firm. Szeroki zakres doświadczeń zawodowych prawników BWHS gwarantuje najwyższy standard obsługi we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego.

Skupiamy się na obsłudze firm i przedsiębiorców, od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą prawną i podatkową przedsięwzięć gospodarczych. Pracujemy dla dużych i średnich przedsiębiorców z wieloletnią tradycją, ale też dla firm na wczesnym etapie rozwoju (seed, start-up, early growth) pomagając im w rozwoju i osiągnięciu sukcesu biznesowego.

Doradzając, ściśle współpracujemy z Klientem, dążąc do zrozumienia specyfiki jego działalności, otaczających go uwarunkowań biznesowych i historycznych. Dzięki temu, dbając o bezpieczeństwo prawne i ekonomiczne, proponujemy i wdrażamy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta, a tym samym skuteczne i efektywne. 

Siedziba BWHS mieści się w Warszawie, a jej biura w Poznaniu i w Gdańsku.