Monika Hałupczak panelistą podczas VIII SMART CITY FORUM 2018

W dniach 19-20 września 2018 r. odbyła się VIII edycja SMART CITY FORUM 2018. Konferencja została zorganizowana przez MMConferences w warszawskim hotelu Sheraton.

Monika Hałupczak, radca prawny, wspólnik w Kancelarii BWHS, Doradca Prezydenta Miasta Płocka ds. Inwestycji i Rozwoju wystąpiła w roli panelisty podczas sesji "Jak budować inteligentne miasta z wykorzystaniem najnowszych technologii". Panel był moderowany przez Szymona Ciupę, eksperta Smart City i blogera, a oprócz Moniki Hałupczak wystąpili w nim: Artur Tusiński - burmistrz Miasta Podkowa Leśna, prof. Marcin Ślęzak - Dyrektor Instytutu Transportu Samochodowego, Paweł Pisarczyk - CEO w Attende Software, Wojciech Jeszka - Prezes Zarządu w ATI Pionier oraz Bartosz Ciepluch - Członek Zarządu w Netia Solutions and Network.

Smart City Forum jest największym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. To platforma wymiany doświadczeń tworzona m.in. przez przedstawicieli administracji publicznej, prezesów i dyrektorów wiodących firm, ekspertów z zagranicy, którzy prezentują innowacyjne rozwiązania.

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.smartcityforum.pl